×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

DZIEŃ RODZINY W KLASIE SZÓSTEJ 9.06.2016

       Dnia 9 czerwca 2016 r., punktualnie o godzinie 17:00, zebraliśmy się wspólnie z naszymi rodzicami i panią wychowawczynią na Dniu Matki połączonym również z Dniem Ojca. Wszystkie mamy wchodząc były zachwycone pięknie udekorowanymi stołami, na których ustawione były bukiety oraz rozsypane płatki róż.

       Na wstępie nasza Pani przywitała wszystkich obecnych rodziców, a następnie rozpoczął się przygotowywany przez nas program artystyczny. Pierwszym jego punktem był koncert życzeń dla mam, prowadzony na wzór opolskiego koncertu życzeń. Spikerami byli Marta i Przemek, a oprawę muzyczną z piosenkami pięknie przygotował Krzysztof. Mamy słuchały dedykowanych dla siebie utworów, delektując się pysznym ciastem i kawą. Każdy uczeń wręczył swojej mamie czerwoną różę. Na koniec koncertu dla wszystkich mam zaśpiewała  nasza utalentowana wokalnie koleżanka Marta.

      Kolejnym punktem były wygłaszane wiersze dla mam. Następnie Nicole zaprezentowała na klarnecie piękny utwór.

      Po życzeniach i piosenkach miała miejsce bardziej humorystyczna część programu, tzn. wiadomości, przygotowane na wzór wiadomości telewizyjnych, jednak dedykowane  specjalnie mamom, oraz prognoza pogody, gdzie spikerką była Amelia.

      Kulminacyjnym punktem była niewątpliwie część dedykowana w szczególności obecnym ojcom, czyli skecz z repertuaru Kabaretu Młodych Panów pt: „Wywiadówka”. Trzej chłopcy   z naszej klasy, tzn. Patryk, Łukasz i ja ( czyli Daniel) wcielili się w role ojców najgorszych w klasie synów, którzy przyszli na wywiadówkę skuszeni obiecaną prezentacją rakietek, garnków i jachtów, które nie miały miejsca. Prowadzili z wychowawcą klasy zabawne dialogi, które rozśmieszyły do łez nasze mamy. Rolę wychowawcy zagrał Krzysztof, pedagoga – Kewin, a ojca najlepszego ucznia – Dawid. Wszyscy wcielili się w swoje role jak prawdziwi aktorzy, co zostało nagrodzone gromkimi brawami.

    Po skeczu zaprezentowaliśmy jeszcze naszym rodzicom pokaz mody. Dziewczyny i niektórzy chłopcy, poprzebierani w damskie ubrania, prezentowali najnowsze trendy. Chłopcy wyglądali  szczególnie „atrakcyjnie”, rozbawiając swoimi kreacjami i przebraniem wszystkich rodziców.

       Tak  zabawnie zakończył się nasz bardzo udany Dzień Rodziny w naszej klasie. Szkoda, że to już nasz ostatni taki dzień w tej szkole. Miło było spędzić wspólnie czas razem z naszymi rodzicami i naszą Panią, która jak zwykle wspaniale nas przygotowała do występu.

  Przygotował:
                                                                                                                 Daniel Buzała

Foto galeria:
DZIEŃ RODZINY W KLASIE SZÓSTEJ 9.06.2016 - galeria

Publiczna Szkoła Podstawowa w Żywocicach
47 - 300 Krapkowice | ul. Średnia 48 | tel. 77 466 17 33
Statystyka odwiedzin: Dziś: 85, W tym miesiącu: 789, Wszystkich: 765052
Polecane
  • b_sniadanie.jpeg
  • b_puchatek.jpeg
  • b_owoce.jpeg
  • b_mleko.jpeg
  • b_oke.jpeg
  • b_fsnt.jpeg